Kurumsal

2006 yılında Mardin’de kurulan Meteor Rent A Car - Oto Kiralama, Araç kiralayan müşterilerini Meteor Rent A Car ailesinin bir ferdi olarak görüyor, güven ve iyi hizmet sunmak için tüm ekibi olarak var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. 

Meteor Rent A Car Türkiye'de gelişen oto kiralama sektöründe en büyük olmayı değil en iyisi olmayı hedeflemiştir. Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçlar şaşırtıcı ve bir o kadarda ulusal menfaatlerimiz açısından sevindiricidir, oto kiralama hizmetlerinin Türkiye genelinde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Araç kiralama hizmeti alan müşterilerimizin oranı yaklaşık %32'lere ulaşmış olması ile beraber ülkemiz de rent a car, oto kiralama hizmetlerine  talep artmaktadır. Turizm sezonunun açılmasıyla beraber turistik gezilerinizde ulaşım zorluğu çekmemeniz açısında Mardin Havalimanından sizleri karşılıyor ve aracınızı teslim ediyoruz.. Oto kiralama sektöründe Meteor Rent A Car olarak uluslararası paydaşlarımızla birlikte büyüyen Türkiye ekonomisine layık hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetleri sadece kiraladığımız araçlarla sınırlandırmıyoruz.

Türkiye'de ve dünyada her sektör gibi, araç kiralama sektörü de büyük bir gelişim geçirmektedir. Gelişen ekonomik dinamikler içerisinde Meteor Rent A Car ve Filo Kiralama olarak, bizler de alt yapı ve online hizmet yatırımlarımızı yükselterek yapmaktayız. Bu yatırımlar sizlere hizmet, bizlere de oto kiralama sektöründe memnuniyet olarak geri dönmektedir.

Oto kiralama sektörüne kazandırdığımız diğer bir yenilik ise rezervasyon ofisimiz tarafından sunulan 7/24 hizmet ve müşteri destek hattımızdır. Eğitimli Filo kiralama ve rent a car konusunda uzman müşteri memnuniyetinin bilincindeki personelimiz  teknik ekibimiz, müşterilerimize hizmet veren araçlarımızı gerekli olan standartlarda koruyup sizlere sunmaktadır.  Faaliyet gösterdiğimiz oto kiralama sektörünün büyüyor olması Meteor Rent A Car ekibi olarak hem Türkiye ve Mardin adına hem de müşterilerimize yeterli hizmeti sunabilme noktasında bir iç huzuru yaşatmaktadır. Bu başarı şüphesiz sadece Meteor Rent A Car ‘a ait değil, bizi tercih eden müşterilerimize de aittir. Gösterdikleri anlayış ve olumlu geri bildirimleri olmasaydı biz Meteor Rent A Car olarak bu seviyede hizmet veren bir rent a car firması olamayabilirdik. Bu nedenle hiçbir zaman saygınlığından şüphe etmediğimiz bizleri destekleyen artık müşteri değil bir misafir olarak gördüğümüz sizlere Meteor Rent A Car Ailesi adına teşekkürü bir borç biliriz.

Hızlı iletişim
  1. 05333525186
  2. 05333525186
  3. info@meteorotokiralama.com

WhatsApp
Telefon